Carrefur Express będa otwierane w centrach handlowych

Firma obuwnicza Wojas SA zmodernizowała kolejny salon w centrum handlowym. Tym razem odnowiono sklep w Centrum Handlowym Port Łódź. Właściciel oprócz odświeżenia wnętrza zmienił też położenie lokalu. Nowy salon  znajduje się przy wejściu głównym łódzkiej galerii. Jest to piąty sklep urządzony według nowego projektu.  Zmodernizowane salony uruchomiono wcześniej  w centrach handlowych Janki, Warszawa Wileńska i Twierdza Kłodzko. Otwarto też nowy punkt zrealizowany według nowego projektu w galerii Korona Kielce.

Nowa aranżacja sklepów Wojas którą charakteryzują jasne kolory i wykończeniem z drewna dębowego zostala zaprojektowana przez firmę Schwitzke Górski sp. z o.o. 

Spółka Wojas jest właścicielem sieci ponad 136 salonów firmowych. Pod marką Wojas sprzedawane jest skórzane obuwie damskie i męskie, a także modele młodzieżowe i sportowe. Firma oferuje też galanterię skórzaną – m.in. teczki i torebki oraz paski. Ponad 20 proc. produkcji kierowanej jest na eksport m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Rosji i Irlandii. W 2012 roku Wojas zamierza otworzyć od 7 do 10 nowych sklepów w Polsce.