Budynek hotelu Cracovia w Krakowie

W czerwcu 2012 w galeriach handlowych zarządzanych przez Atrium European Real Estate pojawią się nowi najemcy m.in.: Marionnaud, Kari, Prima Moda i Caprisa. Nowe salony zostaną otwarte
w Atrium Koszalin, Atrium Plejada Bytom, Atrium Płock oraz w warszawskich Atrium Targówek
i CH Promenada.

Na początku czerwca w Atrium Koszalin swój lokal otworzy Marionnaud. Zgodnie z nową strategią firmy lokal będzie miał nowy – bardziej luksusowy – wystrój i butikowy charakter. W ofercie perfumerii znajdzie się szeroka gama produktów do pielęgnacji i makijażu, zapachy, produkty do kąpieli oraz akcesoria, a także produkty dla dzieci. W sklepie będą dostępne produkty oferowane przez 130 światowych i polskich marek kosmetycznych. Perfumeria zajmie lokal o wielkości 132 metrów kwadratowych i będzie znajdowała się na parterze galerii.

W środku miesiąca lokal otworzy tu również sklep obuwniczy Kari. Będzie to jeden z pierwszych lokali otwartych w Polsce przez tą rosyjską sieć, która zapowiedziała silną ekspansję w naszym kraju. Lokal zajmie 252 m kw. i będzie znajdował się na pierwszym piętrze. W Kari poza obuwiem sprzedawanym pod własną marką, klienci będą mogli kupić dodatki modowe, m.in. apaszki, paski, okulary oraz torebki w rozmaitych wzorach i kolorystyce dopasowanej do bieżących kolekcji.

W tym samym czasie Atrium Targówek wzbogaci się o dwa salony Carpisa i Sophie Marel. Carpisa to marka oferująca wysokiej jakości damskie torebki, męskie torby, walizki i kufry podróżne, a także duży wybór dodatków i upominków. Lokal będzie zajmował 117,6 metrów kwadratowych powierzchni.

Natomiast sklep z bielizną damską i męską Sophie Marel otworzy kameralny lokal zajmujący 55,4 metrów kwadratowych. Oferta marki obejmuje również wyroby pończosznicze, kostiumy  kąpielowe oraz dodatki.

Od połowy czerwca w Atrium Płock będzie czynny salon optyczny Essilor. Nowy najemca wynajął lokal o wielkości 88,1 m.kw.

Na parterze warszawskiej Promenady zostanie otwarty sklep obuwniczy Prima Moda. Poza kolekcjami obuwia dla kobiet i mężczyzn, sklep będzie oferował również bogaty wybór torebek. Salon zajmie 114,5 metrów kwadratowych powierzchni.

Natomiast na przełom czerwca i lipca 2012 w Atrium Plejada w Bytomiu zaplanowano otwarcie pierwszego lokalu gastronomicznego na terenie centrum – Restauracji Bon Appetit. Zajmie ona 105,7 metrów kwadratowych.