Galeria Emka w Koszalinie

W Galerii Emka otwarto m.in. salon Klaudia oferujący odzież damską. Butik znajduje się na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 59 mkw. Na parterze otwarto trzy nowe lokale. Salon o powierzchni 47 mkw. wynajął zoologiczny sklep Zoolandia. Pralnia Panda zajęła lokal o powierzchni 53 mkw. zaś punkt usługowy Mister Minit, który zajmuje się m.in. dorabianiem kluczy i sprzedażą zapalniczek zajmuje 22 mkw. Jest to 62 sklep tej marki w kraju.

Na pierwszym piętrze zostanie otwarta także restauracja Sushi Moon. Lokal zajmie powierzchnię 50 mkw. Właściciele galerii wciąż finalizują rozmowy z kolejnymi najemcami i planują kolejne otwarcia w ramach rekomercjalizacji.

Galeria Emka w Koszalinie obchodzi w 2012 roku 10. rocznicę swojego istnienia. 

Właścicielem galerii Emka jest LCP Properties, który należy do London & Cambridge Properties jednego z największych prywatnych funduszy inwestycyjnych w Europie. Firma jest właścicielem nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i w Polsce o wartości ponad 4,5 miliarda euro. LCP Properties działa w Polsce od października 2005 roku, koncentrując się na nieruchomościach handlowych, przemysłowych i biurowych.