Salon Media Expert

Zarząd Mediaexpert sp. z o.o. poinformował, że z początkiem czerwca 2012 roku podpisał umowę o przystąpieniu do największej w Europie grupy zakupowej rynku dóbr elektroniki konsumenckiej – Euronics International. Jednocześnie, zgodnie z zapowiedziami uruchomiono sprzedaż internetową

– 270 elektromarketów Media Expert wraz ze sklepem internetowym www.mediaexpert.pl dołączają teraz do Euronics International.  Przyczynia się to do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży największej w Europie grupy zakupowej rynku dóbr elektroniki konsumenckiej. Firma osiągając w 30 europejskich krajach i 11 tys. lokalizacji roczną sprzedaż w wysokości 16 mld euro dociera przy tym do 600 mln konsumentów. Jesteśmy przekonani, że przystąpienie  do programu oraz uruchomienie sprzedaży internetowej w obliczu zmian zachodzących na rynku, pomoże w szybszej realizacji celów stojących przed siecią Media Expert.  Chcemy jeszcze lepiej  wykorzystać efekt skali i znacznie wzmocnić pozycję sieci Media Expert na rynku polskim. Naszym Strategicznym Partnerom Handlowym zamierzamy zapewnić powiększoną wartość i jakość sprzedaży – czytamy m.in. w komunikacie zarząd Mediaexpert sp. z o.o.

Media Expert rozwija sieć swoich salonów głównie w miastach mających do 100 tys. mieszkańców. Łącznie do końca roku Media Expert  planuje otwarcie 35 nowych lokalizacji.

Sieć Media Expert  obecna jest na rynku od 10 lat. Działa w branży Multimedia, RTV, AGD. Obecnie w ramach sieci działa ponad 270 elektromarketów.