Salon Bosmen w Galerii Malta w Poznaniu

Firma Bosmen zajmuje się sprzedażą eleganckiej, wizytowej odzieży męskiej renomowanych światowych marek. Salony firmy obecne są w wielkopowierzchniowych centrach handlowych w Polsce. Sklepy Bosmen można znaleźć w: Centrum Handlowym Focus Mall w Bydgoszczy, Galerii Malta w Poznaniu, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy i Centrum Handlowym Copernicus w Toruniu.

Jak udało się dowiedzieć redakcji Retailnet.pl spółka Bosmen Ziemniak, do której należą salony, nie planuje otwarcia kolejnych placówek w galeriach handlowych w 2012 roku. Właściciele chcą skupić się na rozwoju dotychczas istniejących punktów sprzedaży. Nowe salony tej marki powstać mogą w Polsce najwcześniej w 2013 roku. Firma Bosmen na razie nie ujawnia planów rozwoju.

Bosman to multibrandowe salony odzieży męskiej, w których można znaleźć kolekcje ubrań znanych światowych marek jak: Camel Active, Digel, Roy Robson, Pierre Cardin, Tommy Hilfinger, Bugatti, Milestone, Carl Gross, Jupiter, Alberto, Traper, Pelo, Casa Moda, Monte Carlo, Maselli i Seidensticker.