W Warszawie otwarto pierwszy punkt firmy Le Roy & Louis

Firma Le Roy & Louis wynajęła miejsce na stoisko w warszawskim Centrum Handlowym Złote Tarasy.  Wyspa handlowa najemcy powstała  na parterze tuż obok głównego wejścia do galerii. Le Roy & Louis sprzedasje popularne we Francji wyroby cukiernicze wykonane z masy migdałowej i kremu, nazywane paryskimi makaronikami. Firma oferuje w swoim punkcie w Złotych Tarasach 24 rodzaje ciastek. 

Przedstawiciele Le Roy & Louis  planują kolejne otwarcia wysp sprzedażowych w polskich centrach handlowych. Jeszcze w 2012 roku wyroby cukiernicze firmy będzie można kupić w Centrum Handlowym Arkadia oraz Galerii Mokotów w Warszawie.

Generalny menadżer Le Roy & Louis poinformował redakcję Retailnet.pl, że firma zastanawia się nad kolejnymi otwarciami swych stoisk w galeriach handlowych w innych dużych miastach Polski. Stanie się to jednak dopiero w 2013 roku.

CH  Złote Tarasy w Warszawie zlokalizowane jest na ponad 3 ha działce między Dworcem Centralnym a ul. Złotą. Kompleks ma powierzchnię 225 tys. mkw. W części handlowej Złotych Tarasów znajduje się ponad 200 sklepów.