Restauracja Nordsee w Sky Tower

– Nordsee to niemiecka sieć restauracji, która posiada ponad 400 punktów  m.in. w Niemczech, Austrii i Czechach – powiedział Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k. – Od niedawna funkcjonują również restauracje w Bułgarii i Rumunii. Natomiast w Polsce uruchomiliśmy pierwszy lokal sieci w maju 2012 roku. Restauracja znajduje się w galerii Sky Tower we Wrocławiu.

– Wyłącznym przedstawicielem marki Nordsee w Polsce jest Grupa Impel. Wykupiliśmy licencję franczyzową na prowadzenie biznesu według wypracowanych standardów oraz know-how Nordsee. W ramach Grupy Impel powołana została spółka Rest & More należąca do Impel Catering sp. z o.o., która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój działalności niemieckiej sieci restauracji Nordsee na terenie kraju. Grupa Impel w kolejnych miesiącach planuje otwarcia następnych restauracji w ramach sieci Nordsee. Obecnie prowadzimy rozmowy z galeriami handlowymi w największych miastach w Polsce. Na razie planujemy otwarcie kilku pilotażowych restauracji. Jeśli nasza propozycja spodoba się klientom, będziemy podejmować kolejne działania – dodał Marek Hołówko.

Średnia powierzchnia restauracji Nordsee w galerii handlowej w strefie food court wynosi od 70 do 100 mkw. Nordsee specjalizuje się w serwowaniu dań i produktów z ryb oraz owoców morza. W restauracjach klienci znajdą smaczne sałatki delikatesowe, dania obiadowe oraz wrapy przygotowane z ryb i owoców morza. W ofercie dostępne są również specjały dla najmłodszych. Posiłki można spożywać na miejscu, jak również kupować na wynos.