Wizualizacja Galerii Aviator

Uruchomiona 8 czerwca 2012 roku perfumeria Douglas zajmuje lokal o powierzchni 170 metrów kwadratowych. W nowym sklepie klienci mogą kupować zapachy i kosmetyki uznanych marek. Douglas to największa sieć perfumerii w Polsce, licząca 101 filii. Należące do niemieckiej grupy perfumerie są dostępne w 18 krajach Europy.

Park Handlowy Matarnia to otwarte w 2005 roku, największe centrum handlowe w Trójmieście, położone przy obwodnicy S6, 10 km od centrum Gdańska i 2 km od lotniska. Jego powierzchnia handlowo-usługowa sięga 69 tyś mkw. W Park Handlowy Matarnia swoje sklepy ma 50 najemców, m.in. Obi, IKEA i Media Markt, a także H&M, New Yorker, House i CCC.

Inwestorem Parku Handlowego Matarnia jest Inter IKEA Centre Polska SA. Spółka  należy do grupy IKEA i  istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe.