Salon sieci Kari

Salon Kari otwarty w Galerii Korona Kielce jest siódmym z trzydziestu sklepów tej marki, które zostaną otwarte jeszcze w tym roku w Polsce. – Sieć Kari jest nową marką, która zadebiutowała w Polsce. Dlatego też cieszy nas, że jeden z pierwszych salonów tej sieci otwarty został w naszej galerii – mówi Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Kari w Galerii Korona Kielce znajduje się na poziomie +1. Kari oferuje nie tylko obuwie sprzedawane pod własną marką, ale również dodatki modowe takie jak okulary, torebki, apaszki czy paski. Buty oferowane w salonach tej marki maja należeć do najtańszych na rynku. Sklepy sieci, w ramach założeń firmy, mają powstać równolegle w Polsce, w Czechach, Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie. Właścicielem sieci jest rosyjski multimilioner Igor Jakowlew- założyciel sieci sklepów z wyposażeniem Eldorado.

Galeria Korona Kielce została otwarta 16 maja. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 93 tys. mkw. i 37 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 150 lokali handlowo-użytkowych.