Multikino w Starym Browarze w Poznaniu

Kieleckie Multikino jest 26. placówką tej sieci i jednocześnie najnowocześniejszym multipleksem w miescie, z największą liczbą sal kinowych. Kieleckie Multikino ma dziewięć sal wyposażonych w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz nowoczesny system dźwiękowy.

W multipleksie widzowie będą mogli śledzić filmowe premiery, koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, akademię filmową dla szkół oraz projekty dziecięce.

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wielkoekranowe, czyli tak zwany multipleks. Od tego czasu Multikino SA wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26 kin w Polsce. W sierpniu 2010 roku spółka otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multipleksy spółki znajdują się m.in. w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Poznaniu czy Szczecinie.