8 czerwca 2012 roku nastąpiło otwarcie sklepu Foot Locker w CH Złote Tarasy w Warszawie. Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentował najemcę w procesie najmu powierzchni.       

Salon w Złotych Tarasach to już druga, po Arkadii, lokalizacja firmy w Warszawie i czwarta w Polsce. Pozostałe sklepy znajdują się w Bonarka City Center w Krakowie i w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. W Złotych Tarasach, jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, firma wynajęła 195 mkw. powierzchni handlowej.

Foot Locker, z siedzibą w USA, to jedna z największych w Europie sieci sprzedających buty sportowe. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim modele wyprodukowane przez międzynarodowe marki specjalnie dla niej. Asortyment przeznaczony jest dla osób w wieku 12-30 lat. Firma posiada ponad 3,5 tys. sklepów w 28 krajach. W Europie odwiedza je blisko 170 mln klientów rocznie.

– Cieszymy się, że dzięki prowadzonej obecnie ekspansji firmy Foot Locker w Polsce oferta tej sieci będzie dostępna w kolejnej bardzo prestiżowej lokalizacji – powiedział Szymon Łukasik, Associate z Działu Powierzchni Handlowych firmy Cushman & Wakefield, który doradzał najemcy w transakcji.

Dział Project Management firmy Cushman & Wakefield koordynował prace aranżacyjne we wszystkich salonach Foot Locker w Polsce.