Wizualizacja Ptak Outlet

Zarząd Centrum Targowe Ptak SA, inwestora powstającego w Rzgowie koło Łodzi centrum Ptak Outlet poinformował o podpisaniu kolejnych umów najmu. Tym razem do grona najemców dołączyły sieci Kebab House i Italian Pizza. Nowi najemcy zajmą łącznie 120 mkw. powierzchni w strefie restauracyjnej.

W centrum Ptak Outlet powstaje największy spośród istniejących już w centrach outletowych food court. Trwa jego komercjalizacja. Doradcą komercjalizacyjnym projektu Ptak Outlet jest firma The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o.

Strefa food court w obiekcie stanowić będzie około 1,1 tys. mkw. wraz ze strefa restauracyjną. Właściciele brandów Kebab House (kuchnia turecka) i Italian Pizza (kuchnia włoska) posiadają swoje restauracje w kluczowych miejscach w Łodzi i innych regionach kraju.

Obiekt Ptak Outlet powstaje na obszarze 80 tys. mkw. w Rzgowie przy drodze krajowej Cieszyn – Gdańsk. Ma to być największe centrum outletowe w Polsce. Jego powierzchnia najmu sięgnie 27 tys. mkw. i znajdzie się tam docelowo ponad 140 sklepów. Obecnie kompleks jest skomercjalizowany w 70 proc.

Inwestorem Ptak Outlet jest działające na rynku od 1993 roku Centrum Targowe Ptak SA. Jest to największe w Polsce, a także w Europie, centrum handlu hurtowo-detalicznego. Wchodzi w skład Holdingu Ptak.