Wizualizacja Galerii Korona Kielce

Właściciel sieci sklepów Organique wynajął w kieleckiej Galerii Korona Kielce miejsce na stoisko na poziomie -1. Na stworzonej tam wyspie handlowej oferowane są kosmetyki Organique. Są one robione ręcznie z naturalnych surowców i tym różnią się pod kosmetyków wytwarzanych przez koncerny międzynarodowe.

Organique sp. z o.o. to firma która powstała w czerwcu 2000 roku. Tomasz Czarski,  jej właściciel i prezes początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe. Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę – początkowo do Norwegii i Niemiec, dzisiaj kosmetyki Organique znane są również w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech.W 2005 weszła na rynek pierwsza linia kosmetyków do ciała. W marcu 2009 roku Organique rozpoczęła sprzedaż do salonów spa. Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w gabinetach spa, w sieci sklepów franczyzowych i mydlarniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

W Polsce otwarto do tej pory 28 punktów sprzedaży Organique. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych. Spółka zapowiada w 2012 roku otwarcie kolejnych trzech placówek.