Salon AlmiDecor w CH Poznań Plaza

Najnowszy salon AlmiDecor Premium Store został otwarty na przełomie maja i czerwca 2012 w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Koncept Premium Store oferuje największy wybór towarów sprzedawanych w sklepach sieci AlmiDecor, uzupełniony wyrobami takich marek jak IKER, Tikkurila, Vossen czy Villeroy & Boch.

W salonie nadal dostępne są również oryginalne kreacje Violi Śpiechowicz przygotowane specjalnie dla AlmiDecor. Salon w wersji Premium Store został- jak podaje właściciel marki-  stworzony z myślą o klientach szukających oryginalnych koncepcji wzorniczych i  bogatego asortymentu. Klienci mogą tam zasięgać doradztwa stylistów oraz architektów wnętrz.

AlmiDecor planuje w tym roku otwarcie kolejnego Premium Store. Znajdzie się on w Starym Browarze w Poznaniu. Do tej pory salony Premium otwarto też we wrocławskim Centrum Handlowym Renoma oraz za granicą w Centrum Handlowym Palladium w Pradze.

Salony AlmiDecor znajdują w centrach handlowych w całej Polsce. Do tej pory otwarto ich łącznie ponad 40. W sieci salonów AlmiDecor znaleźć można wyposażenie do domu: meble, tekstylia, tapety, oświetlenie, zastawę stołową, przedmioty dekoracyjne i wiele innych. Właścielem marki jest ADe Line SA.