Salon Lancerto w Fashion House w Piasecznie

Galeria Echo w Kielcach poszerzyła swoją ofertę o nowy salon eleganckiej odzieży męskiej. Na powierzchni 84 mkw. otwarto sklep marki Lancerto. Lancerto SA otworzyła też nowy sklep w Gorzowie Wielkopolskim w Galeri NoVa Park.

Spółka otwiera swoje salony w centrach handlowych. Łącznie działa ich 23. Firma ma w planach otwarcia kolejnych jeszcze w 2012 roku. Sklepy Lancerto znajdują się m.in. w: Galerii Copernicus w Toruniu, Galerii Alfa w Białystoku, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Kasztanowej w Pile, CH Auchan w Szczecinie, CH Auchan w Częstochowie, CH M1 w Krakowie i wielu innych.

Lancerto należąca do Lancerto SA to polska marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji klasycznej mody męskiej. Firma powstała w 2007 roku. Firma zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Strategia Lancerto zakłada stworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej, skupionej w 19 największych miastach Polski. Kolekcje Lancerto sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale także na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony Lancerto oferują pełen asortyment mody męskiej: garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, buty, kurtki, swetry, paski, spinki, szale, parasole, akcesoria ślubne (kamizelki i muszniki).