Sklep ASICS

ASICS firma z 50-letnią tradycją w sprzedaży obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych debiutuje na polskim rynku w centrach outlet Factory, zarządzanych przez Neinver. Salony ze sportowym obuwiem i odzieżą ASICS rozpoczną działalność na przełomie lipca i sierpnia 2012 w Factory Warszawa Ursus oraz w Factory Kraków.

Nowy najemca zajmie w sumie ponad 464 mkw. – 221,84 mkw. w Warszawie i 242,80 mkw. w Krakowie. – Kolejna marka inauguruje swoją obecność na polskim rynku właśnie w Factory. To najlepszy dowód, że po dekadzie rozwoju naszych centrów outlet, znaczenie tego formatu wciąż rośnie i że jest on coraz atrakcyjniejszy dla sieci handlowych. Dzięki międzynarodowym relacjom wprowadzamy nową markę, a start ASICS z dwoma sklepami to zapowiedź kolejnych debiutów w Factory – mówi Agata Brzezińska, dyrektor ds. najmu Neinver Polska.

Factory Ursus – obchodzące w tym roku dziesięciolecie – to pierwsze na polskim rynku centrum typu outlet. Zostało otwarte w 2002 roku. Na powierzchni 13, 5 tys.  mkw. znajduje się 80 sklepów oraz tysiąc miejsc parkingowych. 

Factory Kraków jest najnowszym centrum wyprzedażowym uruchomionym przez Neinver Polska, a jednocześnie największym tego typu obiektem w kraju. Liczące 22 tys. nkw. centrum wyprzedażowe funkcjonuje na poziomie +1, w Futura Park Kraków, w którym Neinver – pod jednym dachem – połączył outlet z parkiem handlowym o identycznej powierzchni.

Za komercjalizację obu centrów wyprzedażowych odpowiada inwestor i zarządca obiektu, firma Neinver.