Centrum handlowe Arkady Wrocławskie

W centrum handlowym Arkady Wrocławskie został otwarty salon hiszpańskiej marki Mango. Sklep o powierzchni 270 mkw. znajduje się na parterze centrum handlowego należącego do Arkady Wrocławskie SA. Mango na rynku hiszpańskim należy do największych sprzedawców odzieży damskiej.

W polskich galeriach handlowych działa blisko 30 sklepów sieci Mango. Towary tej marki dostępne są też w sklepie internetowym. Właściciel marki Mango/MNG zatrudnia 11  tys. pracowników na całym świecie i posiada ponad 2,4 tys. punktów sprzedaży detalicznej w 107 krajach. W 2012 marka wejdzie na rynki Birmy i Pakistanu rozszerzając swoją ekspansję do 109 krajów i przekształcając się w najbardziej międzynarodową hiszpańską markę mody.

Swój pierwszy sklep firma Mango/MNG otworzyła w 1984 roku na ulicy Paseo de Gracia w Barcelonie. Po roku sieć Mango/MNG posiadała już pięć punktów sprzedaży w Barcelonie, a wraz z otwarciem sklepu w Walencji rozpoczęła swój rozwój na rynku krajowym. W roku 1992 Mango/MNG miała w Hiszpanii  99 sklepów  i rozpoczęło międzynarodową ekspansję otwierając dwa pierwsze salony w Portugalii.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych.