Salon marki Stradivarius w centrum handlowym

W krakowskiej Galerii Kazimierz otwarto salon Stradivarius należącej do największej europejskiej grupy odzieżowej Inditex. Salon w Krakowie jest 50. punktem sprzedaży marki w naszym kraju.  Inditex zapowiada kolejne otwarcia sklepów Stradivarius w centrach handlowych. Marka Stradivarius prowadzi też sprzedaż internetową na terenie Polski za pośrednictwem firmowego e-sklepu.

Butik w krakowskiej galerii wyróżnia się nową aranżacyją nazwaną Light Box. Wzdłuż ścian zostały poprowadzone podświetlane panele, które będą wymieniane w zależności wraz z kolejnymi kolekcjami ubrań sprzedawanymi przez sieć.

Stradivarius to marka, która powstała w 1994 roku. W swojej ofercie posiada konfekcję damską oraz akcesoria modowe. W 1999 roku została nabyta przez Inditex.

Hiszpańska grupa odzieżowa Inditex jest właścicielem sieci takich sklepow jak: Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Zara Home, Oysho. Flagową marką firmy jest Zara. Do Inditexu należy ponad 4700 salonów sprzedaży w 74 krajach. Założycielem grupy jest Amancio Ortega, uznawany za najbogatszego człowieka w Hiszpanii.