Salon Sizeer Premium

Obecnie w ramach sieci sklepów Sizeer funkcjonują cztery salony zrealizowane według projektu Premium: w Galerii Krakowskiej w Krakowie, Silesia City Center w Katowicach, CH Wola Park w Warszawie i Manufakturze w Łodzi. Ich właściciel, firma Marketing Investment Group zapowiada, że zamierza intensywnie rozwijać sieć w tej aranżacji.

– W przyszłym roku, 2013, planujemy otworzyć 5 sklepów w koncepcji Premium, ale liczba sklepów tak naprawdę będzie uzależniona od faktycznej daty otwarcia kilku bardzo dużych i istotnych projektów deweloperskich jakie planowane są w największych miastach Polski. Dlatego trzymamy rękę na pulsie – koncepcja Sizeer Premium świetnie wkomponuje się pasaże nowoczesnych obiektów handlowych. Planujemy również kontynuować proces zamiany wystroju niektórych sklepów na koncept Premium, a w przypadku kilku starszych sklepów ich remont lecz bez zamiany na jednostkę Premium – zapowiada Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG.

Sklepy typu Premium powstaja w najlepszych obiektach handlowych- podkreśla ich właściciel. Głównie w dużych miastach. 

Spółka MIG jest wyłącznym dystrybutorem obuwia marki Lacoste czy Timberland. Wprowadza na polski rynek także inne marki – np. producenta butów HUB, czy popularnych w USA słuchawek Skullcandy. Ponadto, w ramach umów z takimi firmami jak  Adidas, Nike, Reebok, czy Puma – niektóre produkty tych marek, są  dostępne wyłącznie w sieci sklepów Sizeer.