Wizualizacja Galerii Świdnickiej

Galeria Świdnicka, należąca do Grupy Kapitałowej Rank Progress, ma nowego najemcę. Ofertę handlową centrum wzbogacił salon Home&you, który jako jedyny oferuje klientom świdnickiej galerii produkty związane z wyposażeniem wnętrz.    

Home&you to znana marka oferująca szeroki wybór akcesoriów do wyposażenia i dekoracji domu. Proponowane tam aranżacje prezentują ciepłe i przytulne wnętrza, gwarantując jednocześnie nowoczesny design.

– Home&you stale podąża za światowymi trendami, dzięki czemu znajduje się wśród pionierów dekoracji wnętrz w Polsce – mówi Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA. – Nie jest to zwykły salon wnętrzarski – to miejsce, w którym klienci Galerii Świdnickiej będą mogli znaleźć inspirację do urządzenia domowego zacisza.  – dodaje.

Home&you łączy wysoką jakość z przystępną ceną. Wszystkie salony marki – w tym nowo otwarty w Galerii Świdnickiej – podzielone są na cztery strefy. Każda z nich odpowiada pomieszczeniom w domu: salonowi, kuchni, łazience i sypialni. Strefa salonu jest najbardziej rozbudowana i oferuje kilka kolekcji o różnej stylistyce.

Elegance to linia ekskluzywna, przeznaczona dla klientów o wyrafinowanym guście. Dominują tu produkty utrzymane w modnej kolorystyce szarości, srebra i fioletu. Basic jest kolekcją skierowaną do szerszego grona odbiorców. Jej podstawową tonacją są beże i brązy, z dodatkiem odcieni zielonej oliwki i świeżego turkusu. Seria Culture jest inspirowana podróżami. Czerpie z dorobku dalekich kultur i ogólnoświatowych stylistyk. Zawsze na czasie, korzysta z egzotycznego wzornictwa w sposób nowoczesny.

Galeria Świdnicka znajduje się w centrum Świdnicy, na miejscu nieistniejących już Zakładów Elektrotechniki Motoryzacyjnej. Jego powierzchnia całkowita wynosi 24 tys. mkw. To jedyna galeria handlowa w mieście.

Wśród najemców Galerii Świdnickiej są również między innymi takie marki, jak: Apart, CCC, Centro, Cropptown, Diverse, Esotiq & Henderson, House, Mohito, Monnari, Orsay, Pupil-Zoo, Reserved, a także sieci: Drogeria Natura, Empik, Intermarche, Kolporter, Media Expert, Rossmann czy Vision Express. Znajdują się w niej również: centrum fitness, kino Cinema3D oraz restauracje: Broaster Chicken, Choice, Efez, Siciliano, 123 Super Smaki i Cafe Vanila.  

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem.