Galeria Arkadia w Warszawie

W warszawskiej Galerii Arkadia zostanie otwarty  butik debiutującej na naszym rynku marki American Eagle Outfitters. Brand do Polski wprowadza spółka Alshaya Poland. American Eagle Outfitters jest amerykańską marką odzieżową, posiadającą w ofercie także dodatki.

Oferta marki skierowana jest do klientów w wieku 14-25 lat. Na świecie znajduje się ponad 900 salonów American Eagle Outfiters.

Jeszcze w czerwcu 2012, w Arkadii planowane jest otwarcie butiku z galanterią skórzaną marki Cholewiński.   Powstanie tez salon popularnej marki odzieżowej Benetton.Swój punkt sprzedaży w najbliższych tygodniach otworzy też Mennica Polska.

Centrum handlowe Arkadia zostało otwarte od 2004 roku. Jego powierzchnia to 287 tys. mkw. Działa tam  230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu – multiplex Cinema City z 15 ekranami. W Galerii Arkadia mieszczą się salony takich marek jak Douglas, Sephora, Apart, W.Kruk, Reserved, Mohito, Zara, Guess, Samsonite, H&M, New Yorker, River Island, Royal Collection. Arkadia należy do firmy Unibail-Rodamco.