Salon sieci Carpisa

Włoska sieć salonów Carpisa, specjalizuje się w sprzedaży torebek i akcesoriów. Marka ta posiada ponad 550 sklepów w całej Europie. Na lokalizację pierwszych salonów w Polsce wybrano Warszawę, Wrocław i Kraków.

16 czerwca 2012 roku, jako pierwszy  zostanie otwarty sklep w Warszawie (CH Targówek), a 19 czerwca we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki). Kolejne otwarcie  zaplanowane  jest  w Krakowie (Bonarka).

Fashion  Investment Group –  wyłączny dystrybutor marki Carpisa w Polsce planuje umacniać jej obecność w tych miastach oraz otwierać przestrzeni 2012 i 2013 roku kolejne placówki.

-Wierzymy, że Carpisa i jej włoskie dziedzictwo mody doskonale przyjmie się na rynku polskim, a dzięki przystępnym cenom klientki nie pozostaną obojętne naszym produktom – mówi Jonas Willemoes Pedersen – Managing Partner w Fashion Investment Group.

W salonach Carpisa nowe modele torebek wprowadzone są co tydzień. W asortymencie sklepów można znaleźć sezonowe kolekcje toreb, portfeli, teczek, walizek zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz modne dodatki.