Salon Kazar

Firma Kazar, która oferuje obuwie i galanterie skórzaną w pierwszym kwartale 2012 roku otworzyła salon w Złotych Tarasach. Kolejne sklepy w tym roku zostaną uruchomione w centrach handlowych m.in w Jantar w Słupsku, Outlet Parku Szczecin, Amber w Kaliszu.

W planach spółki na 2013 rok są otwarcia salonów w CH Wzgórze w Gdyni, City Center Rzeszów Galerii Katowickiej oraz Poznań City Center. Wiadomo również, że spółka przymierza się do otwarcia sklepu w Centrum outletowym Annopol w Warszawie. Obecnie sieć liczy  36 salonów firmowych oraz czterech salonów outletowych zlokalizowanych w centrach handlowych dużych miast w Polsce m.in. Galeria Krakowska, Factory Kraków, Fashion House Outlet Centre. Właścicielem marki Kazar jest firmy Kazar Footwear sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu.

Ponadto jak poinformowała redakcje Retailnet.pl Małgorzata Olszewska, Media & PR Manager firmy Kazar Footwear sp. z o.o. – spółka przymierza się do sprzedaży swoich produktów poprzez internetowy kanał dystrybucji. Jednak nie jest jeszcze znana data otwarcia sklepu online.