Justyna Wróblewska

W firmie doradczej Cushman & Wakefield, działającej na rynku nieruchomości komercyjnych, na starszego negocjatora w dziale powierzchni handlowych nominowana została Justyna Wróblewska, która z firmą związana jest od  2006 roku.

Obecnie jest zaangażowana w komercjalizację Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz galerii Plejada w Sosnowcu. Wróblewska doradzała m.in. Neinver, Caelum Development, Celtic, Gemini Holdings, St Martins, Deutsche Bank, AIG/Lincoln, Develop Investment, CD Locum czy SWPF Fairway. Była także odpowiedzialna m.in. za proces komercjalizacji galerii Millenium Hall w Rzeszowie, Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Dębickiej, Galerii Rondo w Bochni oraz Centrów Factory Outlet w Luboniu i Krakowie.

Cushman & Wakefield jest  firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13 tys. pracowników w 234 biurach w 61 krajach.  Firma Cushman & Wakefield oferuje pełen zakres usług w pięciu głównych obszarach: obsługa transakcji, rynki kapitałowe, rozwiązania dla inwestorów i najemców korporacyjnych, konsulting, usługi wyceny i doradztwa.