Gemini Park Tarnów

Atlantic- jedna z najbardziej znanych marek bieliźniarskich w Polsce w lipcu 2012 otworzy swój salon w Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do Gemini Holdings. W swoim firmowym sklepie Atlantic, na powierzchni blisko 90 mkw., oferować będzie nie tylko bieliznę, ale także stroje kąpielowe, piżamy oraz akcesoria bieliźniarskie.

– Systematycznie wzbogacamy grono naszych najemców, dzięki czemu oferta modowa centrum staje się pełniejsza. W pierwszym półroczu tego roku pozyskaliśmy siedem nowych marek, a centrum uznawane jest za lidera rynku retailowego w regionie, zarówno przez najemców, jak i klientów –  mówi Krzysztof Brączek , zastępca dyrektora Gemini Park Tarnów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą obiektu.

Atlantic sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą bielizny. Firma od 15 lat jest obecna na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Do spółki Atlantic należą trzy marki: Atlantic, L`uni, Arcado. Aktualnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 130 sklepów w tym 32 własne, 65 na zasadzie franczyzy klasycznej, a także 22 na zasadzie franczyzy depozytowej. Otwierane sklepy mają średnią powierzchnię 40-80 mkw., są zlokalizowane głównie w galeriach handlowych. Produkty marki Atlantic można również kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców należą markety: Tesco, Castorama i Media Markt oraz sklepy C&A, Jysk, Martes Sport, Mango, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.