Galeria Emka w Koszalinie

Do najemców koszalińskiej Galerii Emka dołączyła w ostatnich dniach restauracja Sushi Moon. Lokal znalazł się na pierwszym piętrze i zajął powierzchnię 50 mkw. W centrum handlowym otwarto także lokal gastronomiczny Tyrol Sery Świata, w którym klienci mogą zamówić przekąski przygotowane na bazie różnych odmian serów. Najemca zajął 20 mkw. powierzchni.

W najbliższych dniach zostanie otwarty nowy lokal gastronomiczny sieci Nasz Naleśnik. Punkty sprzedaży tej sieci znajdują się w wielu miastach Polski w centrach handlowych, m.in.. w: Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, Alfa Centrum w Grudziądzu i wielu innych. Lokal w Galerii Emka znajdzieie się na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię 50 mkw.

Za kilka dni w centrum handlowym nastąpi otwarcie centrum papierniczo-fotograficznego Colorino. Salon na parterze o powierzchni 45 mkw. będzie oferował usługi fotograficzne, poligraficzne i reklamowe.

W ostatnim czasie w ramach rekomercjalizacji w Galerii Emka otwarto punkty sprzedaży marek: Klaudia, Zoolandia, Mister Minit oraz pralnię Panda. 

Właścicielem Galerii Emka jest LCP Properties, który należy do London & Cambridge Properties jednego z największych prywatnych funduszy inwestycyjnych w Europie. Firma jest właścicielem nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i w Polsce o wartości ponad 4,5 miliarda euro. LCP Properties działa w Polsce od października 2005 roku, koncentrując się na nieruchomościach handlowych, przemysłowych i biurowych.