Galeria Bałtycka w Gdańsku

Galeria Dominikańska, której inwestorem jest ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. zlokalizowana jest we Wrocławiu przy Placu Dominikańskim 3. W obiekcie na trzech poziomach znajduje się 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej, a także 2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Galeria posiada  920 miejsc parkingowych.

W Galerii Dominikańskiej znajduje się około 100 sklepów i punktów usługowych, w tym kilka dużych sklepów odzieżowych, sklep z elektroniką użytkową, liczne butiki, kawiarnie i restauracje m.in. supermarket Carrefour, Apart, Yes, Swiss, W.Kruk, Inglot, Rossmann, Douglas, Gabor, Gino Rossi, Deichmann, Ecco, Ochnik, Van Graf, Orsy, Benetton, Mango, Zara, Max Mara. Galeria jest już całkowicie skomercjalizowana. Firmą zarządzającą i nadzorującą komercjalizację obiektu jest ECE Projektmanagement Polska.

Galeria Dominikańska to pierwsza we Wrocławiu i jedna z najstarszych galerii handlowych wybudowanych w Polsce. Otwarta została w sierpniu 2001 roku. W 2011 roku obiekt przeszedł modernizację. Wówczas wyremontowano blisko 30 wynajmowanych punktów handlowych, a także powiększono strefę gastronomiczną przy współpracy z wrocławską Akademią Sztuk Pięknych.Galeria Dominikańska jest położona w pobliżu Starego Miasta i Rynku. Rocznie galerię odwiedza ponad 10,5 mln osób.

Spółka ECE jest deweloperem, który buduje i wynajmuje obiekty handlowe. Zarządza 180 galeriami handlowymi w 16 krajach (z tego 38 w ramach spółki joint venture z firmą METRO Properties).