Wizualizacja Ptak Outlet

Zarząd Centrum Targowego Ptak SA podpisał z Przedsiębiorstwem Handlowym Ottima s.c. umowy najmu sklepów w powstającym w Rzgowie koło Łodzi centrum outletowym Ptak Outlet. Ottima wprowadzi do łódzkiego outletu marki: Lavard i Lanser sprzedające garnitury, marynarki, płaszcze i koszule dla mężczyzn. W Ptak Outlet produkty obu marek mają być od 30 proc. do 70 proc. tańsze niż w galeriach handlowych.

Przypomnijmy, że ostatnio do grona najemców kompleksu należącego do Holdingu Ptak dołączyły także m.in. dwie sieci restauracyjne Kebab House – oferująca kuchnię turecką i Italian Pizza z daniami kuchni włoskiej. Obie sieci posiadają już swoje restauracje w kluczowych lokalizacjach w Łodzi i innych regionach kraju.

Doradcą komercjalizacyjnym kompleksu Ptak Outlet jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o. Na cztery miesiące przed otwarciem Ptak Outlet skomercjalizowano 70 proc. powierzchni outletu. Obecnie prowadzone są dalsze intensywne rozmowy i negocjacje w sprawie wynajmu pozostałych sklepów.