Media Markt w CH King Cross

Po remoncie i przebudowie otwarto największy sklep sieci Media Markt w Polsce, mieszczący się CH King Cross w Poznaniu. Salon został zmoderniowany po siedmiu latach funkcjonowania. Zmiany objęły m.in. układ ekspozycyjny marketu. M.in. stworzono przejrzysty układ komunikacyjny pozwalający klientom na intuicyjne poruszanie się po sklepie. 

Na powierzchni ponad 7 tys. mkw. sklep oferuje sprzęt multimedialny, teleinformatyczny i fotograficzny, telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe oraz  AGD. Sprzedaje też akcesoria, a także książki, gry komputerowe oraz płyty z filmami i muzyką. Market oferuje również usługi, które obejmują: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, obsługę serwisową oraz fachowe porady w strefie usług telekomunikacyjnych M-Zone.

Należąca do Metro Group sieć Media Markt rozpoczęła działalność w Polsce w 1998 roku od marketu w Czeladzi. Obecnie ma 45 sklepów w 37 miastach.

Metro Group to drugi co do wielkości w Europie i trzeci na świecie, koncern handlowy. W Polsce koncern reprezentowany jest przez sieci: Real, Makro Cash & Carry, Media Markt i Saturn.