Salon Barakuda w CH Auchan Piaseczno

W maju do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Piaseczno dołączył sklep Barakuda, który oferuje torby, galanterię skórzaną. Właściciel na potrzeby nowego salonu wynajął lokal o powierzchni 47 mkw. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, w CH Auchan Piaseczno prowadzone są rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy mogą pojawić się w galerii.

Barakuda jest stołeczną siecią sklepów oferujących torby, galanterię skórzaną i akcesoria podróżne rożnych marek. Firma działa od czternastu lat. Obecnie w ramach sieci sprzedaży Barakuda funkcją 23 salony własne w centrach handlowych, z czego tylko siedem poza Warszawą. Średnia powierzchnia otwieranych sklepów to od 30 do 80 mkw. Firma planuje wynająć lokal w  CH Auchan Łomianki.

Immochan, wchodzący w skład grupy Auchan, jako jej dział nieruchomości, jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce, Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Nieruchomości te znajdują się w następujących miastach: Mikołów, Sosnowiec, Żory, Krasne, Poznań (dwa centra handlowe: Komorniki i Swadzim), Rumia, Gdańsk, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Wrocław, Białystok (dwa centra handlowe: Hetmańska i Produkcyjna), Warszawa (Modlińska), Częstochowa, Bydgoszcz, Piaseczno, Płock i Szczecin.