Salon Syrena w Galerii Słupsk

W Galerii Słupsk na poziomie -1 otwarto nowy salon obuwniczy marki Syrena, która funkcjonuje na rynku obuwniczym od lat 50-tych XX wieku. Sklep zajął powierzchnię 114 mkw. i oferuje kolekcje obuwia damską, męską i młodzieżową.

Firma Ambra sp. z o.o., do której należy marka obuwia Syrena otworzyła w ostatnim czasie salon również o powierzchni 114 mkw. w Centrum Handlowym Rywal w Białej Podlaskiej. Przedstawiciele firmy poinformowali redakcję Retailnet.pl, że planują do końca roku otworzyć kilka salonów w centrach handlowych tej marki. Już niebawem zostanie otwarty butik w jednej z warszawskich galerii.

Na terenie kraju znajduje się 11 salonów firmowych marki Syrena. Sklepy z tym logo mieszczą się m.in. CH Blue City w Warszawie, CH Wola Park w Warszawie, w CH Batory w Gdyni, Galerii Słupsk w Słupsku, CH Auchan w Poznaniu czy CH Uznam w Świnoujściu.

Ogólnopolska sieć handlowa Ambra sp. z o.o., do której należy marka Syrena istnieje od 1989 roku. Jest jedną, z największych sieci obuwniczych na terenie Polski. Firma oferuje szeroką gamę asortymentu dla każdej grupy wiekowej. Ambra to własna sieć kilkudziesięciu sklepów, współpraca z wieloma odbiorcami i producentami.