Wizualizacja Galerii Raj

IVS Grupa Sp. z o.o., właściciel i firma zarządzająca Galerią Raj w Dębicy, podpisała umowę z dwoma nowymi najemcami – firmą Gatta oraz Sansport. Łącznie nowi najemcy zajmą powierzchnię ponad 140 mkw. Otwarcie obu sklepów planowane jest za kilka tygodni. 

-Dokładamy wszelkich starań, aby oferta Galerii Raj spełniała oczekiwania mieszkańców Dębicy i okolic, a lista najemców była urozmaicona i odpowiadała potrzebom naszych klientów – mówi Joanna Bujak, manager ds. najmu IVS Grupa.

Sansport to sklep oferujący odzież outdoorową oraz sprzęt turystyczny. Całkowita wielkość wynajmowanej przez Sansport powierzchni wyniesie ponad 80 mkw.  W ofercie sklepu znajdą się marki takie jak: Feel Free, Regatta, Berghaus, Salewa, Hyra, Chiruca, Lizard, Primus, Easy Camp i inne. Uroczyste otwarcie sklepu nastąpi w sierpniu.

Marka Gatta obecna jest na rynku od 1993 roku. W tym czasie stała się ona jednym z liderów w swojej branży. Firma, która otworzyła już ponad 100 salonów firmowych w Polsce, corocznie rozszerza swoją bogatą ofertę  o nowe produkty. Do grona najważniejszych zaliczyć można przede wszystkim: rajstopy i pończochy, bieliznę, odzież sportową oraz podkolanówki i skarpety dziecięce. Powierzchnia sklepu w Galerii Raj wyniesie ponad 60 mkw.

Kolejni najemcy to efekt strategii tenant mixu Galerii Raj, która przewiduje urozmaicenie
i wzbogacenie oferty. Dzięki rozbudowie pod koniec marca 2012. powierzchnia handlowa Galerii zwiększyła się z 13 do 21 tys. mkw, a parking został powiększony do 700 bezpłatnych miejsc. Zmianom poddana została także infrastruktura zewnętrzna obiektu (chodniki, droga wewnętrzna, parkingi rowerowe) oraz Stacja Paliw Raj.

IVS Grupa Sp. z o. o. – właściciel Galerii Raj – powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnegobiznesu, tak by odpowiadały na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Oprócz Galerii Raj, IVS Grupa posiada także Galerię Aura w Mielcu, a w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje.