Salon 4F w centrum handlowym

Najnowszy salon odzieży sportowej 4F został otwarty w centrum handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.  Sklep zajął powierzchnię 110 mkw.  Jest to pierwszy  w Gorzowie Wielkopolskim salon tej marki. Firma uzupełnia w galerii handlowej ofertę sportową salonów City Sport i Intersport.

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy OTCF, do której należy marka 4F, spółka planuje kolejne otwarcia salonów w centrach handlowych. Kolejnym miastem, w którym zostanie otwarty w najbliższym czasie salon 4F będzie Warszawa. Sieć 4F liczy ponad 70 salonów w Polsce.

Produkty marki 4F można także zamówić za pośrednictwem internetu w e-sklepie.

4F to sieć sklepów oferujacych odzież i akcesoria sportowe. 4F działa na rynkach polskim i zagranicznym. 4F promuje aktywny tryb życia i od lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Biathlonowym.

OTCF sp. z o.o. to wiodący producent i importer odzieży oraz sprzętu sportowego działający na rynku polskim od 1996 roku. Oferta firmy obejmuje kolekcję turystyczną, letnią oraz zimową, kolekcję ubrań dziecięcych, a także sprzęt turystyczny i akcesoria podróżnicze. Do spółki należą takie marki jak 4F, Outhorn, Fob oraz Wild Nature.