Centrum Janki

W czerwcu 2012 roku w Centrum Janki otwarto pierwszy w Polsce butik City Sport LifeStyle oraz jeden z pierwszych lokali marki Cukiernia – Graal. Powiększono także sklep 5.10.15, w którym dostępna jest już kolekcja nowej polskiej marki dziecięcej La Millou. Ma on obecnie powierzchnię około 130 mkw.

W City Sport LifeStyle można kupić ubrania, obuwie i akcesoria sportowe z linii fashion, niedostępne w innych sieciach  handlowych w Polsce. Lokal otwarto 13 czerwca 2012 , a jego powierzchnia to ok. 210 mkw.

Z kolei marka Cukiernia – Graal to połączenie lokalu sieci cukierniczej Cieślikowski oraz salonu z grami Graal. Lokal wyposażany jest w indywidualnie zaprojektowane i wykonane meble oraz elementy dekoracji. Jego powierzchnia to ok. 120 mkw. Otwarcie Cukierni – Graal nastąpiło 9 czerwca 2012.

Właścicielami Centrum Janki są: CH Janki sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Leroy Merlin Inwestycje sp. z o.o., Cinema City sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o.

Asset Manager: GE Real Estate Poland sp. z o.o.,