Wyspa Dyrberg/Kern w centrum handlowym

Spółka Big Apple 8, do której należy w Polsce sieć wysp handlowych sklepów marki Dyrberg/Kern otworzyła w 2012 roku dwa punkty sprzedaży. Przedstawiciele spółki zapowiadają, że do końca 2012 roku zamierzają otworzyć jeszcze pięć. Mają się one znaleźć w centrach handlowych w dużych miastach.

Do tej pory punkty sprzedaży Dyrberg/Kern znajdują się w galeriach handlowych w formie sklepów oraz w znacznej większości w formacie wysp. Obecnie w Polsce działają dwa sklepy tej marki i 14 punktów sprzedaży, m.in. w: CH Klif w Gdyni, CH Arkadia, Galerii Mokotów, CH Wola Park, CH Promenada i CH Klif w Warszawie, w Galerii Łódzkiej i CH Manufaktura w Łodzi, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu oraz w CH Silesia City Center w Katowicach.

Punkty sprzedaży oferują ekskluzywną biżuterię w rodzaju fashion duńskiej marki Dyrberg/Kern. Poza bransoletkami, naszyjnikami, kolczykami i pierścionkami marka Dyrberg/Kern posiada szeroki wybór akcesoriów modowych, takich jak okulary przeciwsłoneczne czy zegarki. 

Za ekspansję marki na polskim rynku odpowiada Big Apple 8 sp. z o.o., sp. k. Na świecie salony marki należą do firmy Dyrberg/Kern Denmark. Marka prowadzi ogólnoświatową sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem e-sklepu.