Centrum Handlowe Atrium Targówek

Centrum Handlowe Targówek zarządzane przez Atrium European Real Estate pozyskało nowych najemców m.in. włoską marka Carpisa, która oferuje torebki i akcesoria, a także sklep z bielizną damską i męską Sophie Marel. Właściciel marki Carpisa na potrzeby salonu wynajął lokal o powierzchni 117,6 metrów kwadratowych, natomiast salon Sophie Marel zajmie powierzchnię 55,4 metrów kwadratowych.

Włoska sieć salonów Carpisa oferuje w sprzedaży m.in. kolekcje toreb, portfeli, teczek, walizek zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Marka ta posiada ponad 550 sklepów w całej Europie. Salon uruchomiony w Atrium Targówek jest pierwszym sklepem sieci w Polsce. Kolejne został otwarty we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), a kolejny ma powstać w Krakowie w Galerii Bonarka.

Fashion Investment Group – wyłączny dystrybutor marki Carpisa w Polsce planuje otwierać kolejne salony na  przestrzeni 2012 i 2013 roku.

Obecnie Atrium posiada w Polsce 20 działających centrów handlowych. W skład portfela Atrium wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Molo w Szczecinie oraz Atrium Koszalin.