Punkt sprzedaży Cigger w centrum handlowym

Toruń Plaza oraz Galeria Handlowa w Zambrowie to kolejne obiekty, w których w czerwcu 2012 roku uruchomione zostały w systemie partnerskim punkty sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Dołączyły one tym samym do już działających punktów otwartych w ostatnim czasie w galeriach Alfa w Białymstoku i Olsztynie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu i Galerii Głogów Carrefour.  Elektroniczne papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonach firmowych oraz w około 40 punktach na terenie kraju.

– Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach około 30 punktów sprzedaży  w systemie partnerskim – mówi Artur Rajzner, dyrektor New Smoke sc. – Prowadzimy  intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami.  Jeszcze w czerwcu obecni będziemy między innymi w Kaliszu.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Można je kupić także w sklepie internetowym firmy. Punkty sprzedaży Cigger mają około 10 mkw. powierzchni. Minimalna kwota otwarcia punktu partnerskiego wynosi 9 tys. mkw.