Kolekcja marki Top Secret

Grupa kapitałowa Redan poinformowała, że uruchomione zostały cztery nowe salony, w tym dwa zagraniczne. Na Ukrainie w Nikołajewie odbyło się otwarcie salonu Top Secret, a w Rosji na Kamczatce sklepu Top Secret&Friends.

W Polsce uruchomiono multibrandowy salon Top Secret&Friends w Centrum Handlowym Victoria w Wałbrzychu oraz sklep top Secret w części handlowej nowo otwartego kompleksu we Wrocławiu – Sky Tower. Obecnie w ramach sieci Top Secret działa 114 salonów w tym 22 własne i 92 franczyzowe,a w sieci Top Secret&Friends łącznie 79 sklepów w tym 52 własne i 27 franczyzowych.Redan posiada również sieć sklepów  za granicą – na Ukrainie i w Rosji. W sumie sieć sklepów sektora modowego Grupy obejmuje ponad 200 placówek w Polsce i zagranicą.

Na rynku modowym, oprócz salonów marki Top Secret Redan SA posiada  sieć sklepów Troll i Drywash oraz w  salonach multibrandowych Top Secret&Friends. Ponadto spółka posiada sieć sklepów dyskontowych Textilmarket i prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy.

Kolekcje dla sieci salonów należących do Redan SA są tworzone przez projektantów firmy, a następnie produkowane na zasadzie outsourcingu w ponad 100 fabrykach w Polsce i zagranicą.