Wizualizacja Ptak Outlet

Na budowie powstającego w Rzgowie Ptak Outlet prowadzone są prace przy elewacjach budynku, trwa montaż ścian działowych, instalacji elektrycznej oraz wentylacji mechanicznej. Jak poinformował zarząd spółki Centrum Targowe Ptak , rozpoczęto także wylewanie asfaltu pod parking, który pomieści ponad 1,5 tys. samochodów.

Przypomnijmy, że ostatnio do grona najemców kompleksu należącego do Holdingu Ptak dołączyły marki: Lavard i Lanser sprzedające garnitury, marynarki, płaszcze i koszule dla mężczyzn, a także m.in. dwie sieci restauracyjne Kebab House – oferująca kuchnię turecką i Italian Pizza z daniami kuchni włoskiej. Obie sieci posiadają już swoje restauracje w kluczowych lokalizacjach w Łodzi i innych regionach kraju.

Ptak Outlet powstaje w ramach pierwszego etapu budowy kompleksu handlowo-wystawienniczego Ptak Expo. Ma to być największe centrum tego typu w Europie Środkowej. Obiekt powstaje na obszarze 80 tys. mkw. w Rzgowie przy drodze krajowej Cieszyn – Gdańsk.  Jego  powierzchnia najmu sięgnie 27 tys. mkw. i znajdzie sie tam ponad 140 sklepów. Centrum jest  obecnie wynajęte w 70 proc. Obecnie prowadzone są dalsze intensywne rozmowy i negocjacje w sprawie wynajmu pozostałych sklepów. Otwarcie obiektu planowane jest jesienią 2012.