CH Jantar w Słupsku

W nowej części słupskiego Centrum Handlowego Jantar umowy najmu podpisali  kolejni właściciele sieci sklepów. Klienci galerii będą mogli zrobić zakupy w salonie obuwniczym Genetic. Otwarty zostanie salon odzieży damskiej Grey Wolf oraz salon z kosmetykami Beauty Store. Rozpocznie też działalność lokal marki Trendy Shop, która zajmuje się sprzedażą ozdób do włosów, lusterek i kosmetyczek. Ofertę biżuteryjną uzupełni salon Glamour oferujący biżuterię złotą i srebrną oraz zegarki. CH Jantar skomercjalizowany jest w ponad 90 proc.

Także w części gastronomicznej pojawia się nowi najemcy. Z myślą o kibicach słupskiej drużyny koszykarskiej Czarni Słupsk zostanie otwarta kawiarnia Czarni Cafe. W lokalu będzie można kupić też akcesoria związane z klubem. Ponadto zostaną otwarte restauracja-pizzeria Trattoria Vincenzo i restauracja Lotos.

Pierwsza z wybudowanych części Centrum Handlowego Jantar również wzbogaci się o nowego najemcę. Na powierzchni 250 mkw. swoją drogerię otworzy Drogeria Natura. Będzie to po Rossmannie druga duża drogeria w galerii.

W maju 2012 roku nastąpiło otwarcie ostatniej rozbudowywanej części Centrum Handlowego Jantar, która pełni rolę rozrywkowo-handlową. Tym samym cała powierzchnia galerii została zwiększona do 46 tys. mkw. W nowej części Jantara znajdzie się łącznie 24 nowych najemców. Największą atrakcją nowej części jest pierwsze duże kino w Słupsku – Multkino. Właścicielem obiektu jest spółka Mayland Real Estate.