Wizualizacja CH Kowale

Trójmiejskie Centrum Kowale – nowa inwestycja typu convenience shopping center budowana przez Impress sp. z o. o. spółka komandytowa, pozyskało kolejnych najemców. Komercjalizacją centrum zajmuje się firma Axi Immo.

W czerwcu 2012 roku do najemców obiektu  dołączyły: sklep z produktami dla zwierząt Zoolandia, który wynajął powierzchnię 206 mkw. oraz apteka Familia, która zajmie 130 mkw. W Centrum Kowale znajdzie się również punkt usług krawieckich.

– Nowi najemcy świetnie wpasowują się w tenant mix optymalny dla inwestycji typu convenience shopping center – mówi Renata Osiecka, dyrektor zarządzająca Axi Immo. – Centra tego typu mają za zadanie zaspokajać podstawowe potrzeby mieszkańców najbliższej okolicy oraz umożliwiać szybkie i sprawne zakupy. W sąsiedztwie Centrum Kowale brakuje inwestycji, która byłaby dla okolicznych mieszkańców alternatywą w stosunku do wizyt w dość odległych, dużych centrach handlowych. Nowi najemcy świetnie uzupełnią dotychczasową ofertę Centrum Kowale i z pewnością będą często odwiedzani przez klientów centrum.

Centrum Kowale powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta, wśród dużych osiedli mieszkaniowych i w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40 tys. mieszkańców. Do tej pory powierzchnię w Centrum Kowale wynajęły m.in.: hipermarket Tesco, restauracja Ganesh, punkt obsługi klienta sieci Play, ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco, salon optyczny Main Optic oraz Kolporter.

Centrum Kowale powstaje przy ulicy Staropolskiej, w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz bezpośrednio przy drodze nr 221. Obiekt w którym znajdzie się część handlowa i biurowa zaoferuje kilkadziesiąt lokali usługowych. Łączna powierzchnia centrum wyniesie 6 tys. mkw. Do dyspozycji klientów zostaną oddane 162 miejsca parkingowe, znajdujące się w garażu podziemnym oraz wokół budynku centrum. Otwarcie Centrum Kowale jest planowane na IV kwartał 2012 r. Za komercjalizację obiektu odpowiada Axi Immo. Firma na bieżąco prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami.

Axi Immo oferuje doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzenie powierzchniami magazynowymi, handlowymi i biurowymi, a także obrót gruntami inwestycyjnymi.