Wizualizacja CH Zielona Przystań

Inwestor centrum handlowego Zielona Przystań w Gorzowie Wielkopolskim, spółka Elektra Plus, poinformował, że rozmawia z kolejnym potencjalnym inwestorem, który może wesprzeć budowę obiektu. –Obecnie realizacja inwestycji jest wstrzymana, gdyż czekamy na nowego partnera. Ponadto jest to związane z chwilowym mniejszym zainteresowaniem najemców z powodu otwarcia  w Gorzowie centrum handlowego Nova Park – powiedziała redakcji Retailnet.pl Małgorzata Jaroniek, dyrektor ds. inwestycji z Elektra Plus Sp. z o.o.

– Jak tylko podpiszemy umowę z nowym współinwestorem wprowadzamy pewne zmiany projektowe to  poinformujemy rynek o dalszych pracach zwiaznych z budową Zielonej Przystani – dodaje Małgorzata Jaroniek.

Zielona Przystań to obiekt handlowy o powierzchni całkowitej wynoszącej 23,5 tys. mkw. i handlowej 10,5 tys. mkw. Dwukondygnacyjny obiekt będzie miał 65 sklepów, będzie także dysponował parkingiem podziemnym i naziemnym na 330 miejsc. Wśród najemców centrum będą m.in.: supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, sklep z elektroniką, a także Duzy salon sportowy.

Inwestorem obiektu jest spółka Elektra Plus sp. z o.o. oraz Galeria Piast sp. z o.o.

Firma Elektra Plus Sp. z o.o. należy do grupy spółek powiązanych ze sobą kapitałowo. Spółki te działają na rynku polskim od ok. 15 lat i posiadają 40 lat doświadczenia w branży budowlanej, deweloperskiej i energetycznej na rynku europejskim, głównie w Niemczech oraz w krajach Bliskiego Wschodu.