Galeria Słoneczna

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia przy ulicy Bolesława Chrobrego 1. Obiekt jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness Life, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi.

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Słonecznej wynosi 42 tys. mkw. Na terenie kompleksu znajduje się czteropoziomowy parking z dwoma wjazdami od ulicy Chrobrego, mogący pomieścić 1,2 tys. samochodów. Zasięgiem obejmuje około 225 tys. mieszkańców Radomia i mieszkańcy okolic – łącznie 650 tys. osób. Obiekt został otwarty w kwietniu 2011 roku.

Galeria Słoneczna to nie tylko centrum handlowe. W obiekcie obok ponad 130 salonów znanych międzynarodowych i polskich marek znajduja się punkty usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sześcioekranowe Multikino. organizowane są  wystawy artystycznych, a klienci obiektu moga też korzystać z sąsiedniego Aquaparku oraz terenów zielonych, gdzie znajdują się place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, amfiteatr oraz sezonowe lodowisko.

W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak m.in.  Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC. Operatorem spożywczym jest sklep MarcPol. Ofertę Galerii Słonecznej uzupełnia sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You. Dla większości marek znajdujących się w Galerii Słonecznej jest to debiut nie tylko na rynku radomskim, ale także w całym regionie.

Budynek Galerii Słonecznej posiada wiele estetycznych i funkcjonalnych walorów. Obszerne i bardzo słoneczne wnętrza, liczne windy, ruchome schody i atria tworzą szczególnie przyjazną przestrzeń. Specjalny system klimatyzacji zapewnia przyjemną i stałą temperaturę przez cały rok.

Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nie posiada barier architektonicznych, a windy pozwalające na przemieszczanie się pomiędzy poziomami galerii wyposażone są w mechanizm informujący o aktualnym położeniu. Ponadto przyciski są dodatkowo opisane w języku Brail’a. Na każdym poziomie Galerii Słonecznej znajdują się specjalnie przystosowane toalety dla osób poruszających się na wózkach, wyposażone w domofon łączący z służbami ochrony.

AIG/Lincoln Polska, inwestor Centrum Słonecznego w Radomiu, jest międzynarodowym deweloperem z wieloletnim doświadczeniem. Firma aktywnie działa na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. i zrealizowała szereg komercyjnych oraz mieszkaniowych projektów, które wyróżnia prestiżowa lokalizacja. Są to m.in. siedziba AIG Amplico Life, Saski Point, Saski Crescent, Riverside Park, Grzybowska Park oraz Osiedle Kampinos. Inwestor wybudował również pięć parków biznesowych Diamond Business Park w Piasecznie, Warszawie, Łodzi, Strykowie i Gliwicach.

W sprawach najmu należy kontaktować się z działem ds. komercjalziacji: mail [email protected], tel. 48 (22) 564 50 00