Witryna salonu 4F

W 2012 roku marka 4F otworzyła salon z odzieżą sportową we Wrocławiu  w Pasażu Grunwaldzkim. Intensywna ekspansja marki przewidziana jest na przełom 2012/2013 roku. Obecnie planowane jest otwarcie 9 nowych sklepów.

W lipcu 2012 nastąpi otwarcie w sklepu w CH Arkadia w Warszawie. W drugim półroczu 2012 firma planuje też otwarcia sklepów franczyzowych, najbliższe nastąpi w lipcu w CH Forum w Gliwicach. Kolejne salony 4F powstaną w: Outlet Park Szczecin w trzecim kwartale 2012 r, Galerii Łódzkiej i City Center Rzeszów w czwartym kwartale 2012. W 2013 roku planowane są otwarcia w centrach handlowych: Factory Annopol w Warszawie w pierwszym kwartale, Galerii Katowickiej w Katowicach i Galerii Amber w Kaliszu w drugim kwartale.

W swojej sieci marka 4F posiada 44 działające sklepy własne na terenie całej Polski znajdujących się głównie w galeriach handlowych, 40 sklepów franczyzowych mieszczących się w galeriach handlowych i na ulicach oraz 112 stoisk franczyzowych. Salony własne mają średnia powierzchnię ok. 150 mkw.

4F to sprzedaje odzież sportową. Wszystkie stroje 4F charakteryzują się nowoczesnym designem oraz przystępną ceną. Produkty marki można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Marka 4F została opracowana oraz stworzona przez OTCF sp. z o.o – firmę działającą na polskim rynku odzieżowym od ponad 17 lat.  W obecnej postaci pojawiła się po raz pierwszy kilka lat temu, kiedy to wyewoluowała ze stworzonej w 2002 roku marki 4FUN. Obecnie OTCF sp. z o. o. Jest wiodącym w Polsce producentem odzieży i sprzętu sportowego, właścicielem również marek: FOB, Outhorn oraz Wild Nature.