Salon Hugo Boss

Otwarty w warszawskiej galerii Złote Tarasy salon zajmuje 510 mkw. W sklepie znajdują się kolekcje oraz buty i akcesoria Boss Black, Boss Orange, Hugo oraz Boss Green. Razem z warszawskim sklepem, obecnie w Polsce działa pięć butików Hugo Boss.

Sklep w Złotych Tarasach jest urządzony zgodnie z najnowszym projektem, w nowoczesnym, współczesnym stylu, wykorzystującym proste, architektoniczne struktury. Dominujące kolory to beż i ciemny brąz. Wystrój sklepu wykonano łącząc takie materiały, jak szkło, stal, skóra i drewno. Wysoki połysk i lustrzane wykończenia kontrastujące z matowymi powierzchniami mają tworzyć efekt łączenia twardych i miękkich elementów. Te wybrane detale wnętrza razem z wyrazistym design’em zapewniają- w zamyśle twórców- tło do prezentacji wszystkich marek Hugo Boss.

Hugo Boss to niemiecka firma produkująca odzież i perfumy, założona w 1923 przez Hugo Ferdinanda Bossa. W salonach marki oferowane są zarówno  kolekcje klasyczne dla kobiet i mężczyzn, jak też stroje nowoczesne i młodzieżowe.