Galeria Nowy Świat

Galeria Nowy Świat pozyskała kolejnego najemcę. W lokalu na poziomie -1 powstanie oddział Alior Banku  – Klienci będą mogli załatwić tam pilne sprawy szybko, łatwo i skutecznie. Alior Bank będzie doskonałym uzupełnieniem branży usługowej znajdującej się w Nowym Świecie – powiedział Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji.

Alior Bank jest w trakcie otwierania sieci placówek w formacie express w pasażach i galeriach handlowych.

Przypomnijmy, Galeria posiada już placówkę Banku ING oraz Punkt Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Rzeszowa.

 Galeria Nowy Świat to obiekt handlowy otwarty w 2009 roku. Znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Powierzchnia całkowita obiektu sięga 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw.  W Galeria Nowy Świat najemcami jest  100 sklepów, wśród nich  H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre oraz Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się także kawiarnie i restauracje.

Właścicielem Galerii jest Womak Alfa sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Oprócz Galerii Nowy Świat jest także właścicielem CH Viktor w Olsztynie, CH Viktor w Poznaniu oraz CH Viktor we Wrocławiu.