Galeria Batory w Giżycko

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Galerii Batory w Giżycku. – Obecnie Galeria jest w trakcie ostatniego etapu jej budowy. Trwają prace wykończeniowe powierzchni wspólnych oraz porządkowanie terenu zewnętrznego obiektu. Urządzenia i instalacje m.in.: wentylacji bytowej, pożarowej a także klimatyzacji poddawane są próbom końcowym i regulacji. Większość najemców zakończyła adaptację powierzchni handlowych. Trwają odbiory inwestycji przez służby zewnętrzne – mówi Ryszard Maśnicki, dyrektor ds. techniczno-administracyjnych firmy Pomorze Inwestment.

Galeria Batory ma zostać otwarta do końca czerwca 2012. Obiekt jest wynajęty w ponad 96 proc. Wśród najemców Galerii Batory znajdą się m.in. operator spożywczy POLOmarket, MediaExpert, drogeria Rossmann, salon obuwniczy CCC, Textilmarket i  Martes Sport.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego w Galerii Batory mixu najemców. Nasza lokalizacja przekonała wiele sieciowych marek, które razem z nami zapoczątkują swoją działalność w Giżycku – mówi Anna Głodowska, menedżer ds. najmu w firmie Pomorze Inwestment sp. z o.o.

Galeria Batory to trzykondygnacyjny budynek  o powierzchni GLA 3 tys. mkw. Jej właścicielem jest Pomorze Inwestment sp. z o.o. Obiekt mieści się przy  ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie Ekomariny – największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.