Salon optyczny Fielmann

– Udział w Shopping Center Forum- mówi Robert Wachowski, kierownik ds. ekspansji marki Fielmann-jest dla nas bardzo ważny albowiem poszukujemy nowych lokalizacji dla firmy Fielmann Salony Optyczne. Na tej konferencji są obecni przedstawiciele prawie wszystkich centrów handlowych, deweloperzy, którzy budują nowe galerie handlowe, zarządzający tymi obiektami. Na forum następuje koncentracja wszystkich informacji, które są nam potrzebne.

Firma Fielmann ma w planach otwarcia nowych salonów zarówno w powstających obecnie centrach handlowych, jak i istniejących już galeriach handlowych w kraju.

– Oczekujemy po Shopping Center Forum przede wszystkim nowych ofert lokalizacji. Jesteśmy zainteresowani istniejącymi już centrami handlowymi, gdzie możemy otwierać salony w ramach rekomercjalizacji. Na Forum możemy też przekazać informacje na temat firmy Felmann Salony Optyczne, informować, że jesteśmy na rynku, działamy i chcemy się dalej rozwijać – dodaje Robert Wachowski.

Swój pierwszy polski oddział,  w Poznaniu Fielmann otworzył w listopadzie 1999 roku. Obecnie Fielamann sp. z o.o. posiada w naszym kraju 19 salonów optycznych. Dziesięć z nich znajduje się w centrach handlowych, m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Łódzkiej w Łodzi czy Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.