Sklep Media Expert
Sklep Media Expert

Zarząd spółki Mediaexpert sp. z o. o. poinformował, że nowe salony Media Expert zostaną otwarte pod koniec czerwca 2012 roku w Biskupcu i w Łukowie. Salon w Biskupcu zajmie 510 mkw. powierzchni w Centrum Karuzela Park. Natomiast punkt sprzedaży w Łukowie, jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele spółki, będzie miał dwa razy większa powierzchnię – ponad 1 tys. mkw. i będzie usytuowany przy ulicy Przemysłowej.

Kolejnymi planowanymi przez spółkę otwarciami są sklepy w Giżycku i Koszalinie. Łącznie do końca roku Media Expert  planuje otwarcie 35 nowych salonów sprzedaży.

Przypomnijmy, ostatnio firma otworzyła placówki m.in. w CH tatary w Lublinie, PH Auchan w Wałbrzychu, CH Multibox w Świeciu czy Galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert oferuje klientom szeroki wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa ponad 270 elektromarketów.