Witryna salonu Massimo Dutti

W 2012 roku hiszpańska grupa odzieżowa Inditex, do której należy między innymi sieć salonów Zara, otworzyła dwa sklepy Massimo Dutti. Łącznie w Polsce działa obecnie 17 sklepów tej marki.  W 2011 roku otwarto 7 salonów marki. Butiki Massimo Dutti zajmują od  300 do  500 mkw.

Salony marki można znaleźć w: CH Złote Tarasy, CH Arkadia, Galerii Mokotów w Warszawie, Galerii Krakowskiej w Krakowie, Starym Browarze w Poznaniu, Centrum Manufaktura w Łodzi i wielu innych.

Na świecie istnieją 584 salony Massimo Dutti w 53 krajach. W Hiszpanii otwartych zostało do tej pory 247 sklepów marki, w Niemczech – 9, w Wielkiej Brytanii – 11, we Francji – 18, w Norwegii – 2, w Turcji – 16, w Meksyku – 31, w Egipcie – 4, w Chinach – 25. Marka oferuje w Polsce sprzedaż swoich kolekcji także za pośrednictwem strony internetowej w e-sklepie. Massimo Dutti sprzedaje zarówno odzież dla mężczyzn i kobiet, jak i dla dzieci. Wszystkie kolekcje można znaleźć w sklepie internetowym.

Massimo Dutti oferuje zarówno eleganckie ubrania mężczyzn i kobiet jak i niezobowiązujące modele w stylu casual. W sklepach tej marki, oprócz odzieży można kupić akcesoria: torebki, paski, portfele czy obuwie.

Inditex, do którego należy marka Massimo Dutti jest jednym z największych dystrybutorów odzieży na świecie, skupiającym osiem marek: Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterque. Grupa Inditex skupia ponad sto spółek związanych z różnymi rodzajami działalności w branży mody: projektowania, produkcji i dystrybucji produktów tekstylnych. Dzięki modelowi zarządzania, opartemu na elastyczności, grupa bardzo szybko reaguje na zmiany trendów.